Kim jestem?

Nazywam się Michał Ulasiński. Z zawodu jestem architektem, z pasji i zainteresowań jestem architektem i wreszcie z rodzinnej tradycji również jestem architektem. Pomysł na M&M Design powstał w 2003 roku jako droga mojego rozwoju zawodowego. Od tamtej pory staram się, żeby każdy projekt i każda inwestycja, którą obsługuję, przybliżała mnie do celu. Moim celem jest projektowanie dobrej architektury. Dobrą architekturę mam we krwi, wyssałem ją z mlekiem matki, potykając się całe dzieciństwo o kalki i spędzając czas na budowie.
W swoim życiu zawodowym występuję w procesach inwestycyjnych w różnych rolach. Jako projektant, wykonawca, a nawet inwestor. Dzięki temu mam umiejętność spoglądania na inwestycje z różnych stron.

Co lubię?

Lubię funkcjonalność oraz praktyczne rozwiązania, ubrane w nowoczesne materiały i modernistyczne kształty. Moim marzeniem jest projektowanie światowej klasy budynków wysokościowych, które na stałe wpisują się w miejski krajobraz. Każdego dnia robię coś, co mogłoby przybliżyć mnie do tego. Czerpię inspirację z otoczenia, nowych technologii, światowej prasy architektonicznej. Podziwiam wielorakość talentów i doskonałość Leonarda da Vinci, piękno dzieł Michała Anioła, minimalizm Tadao Ando i unikalność Renzo Piano.

Jak pracuję?

W swojej pracy kieruję się uniwersalnymi zasadami: uczciwością i rzetelnością. Zawsze stawiam na dobrą jakość. Bardzo ważne są dla mnie  dobre relacje z klientami. Dbam o nie. Wiem, że to jest podstawa sukcesu i wzajemnego zadowolenia.

Prywatnie

Poza architekturą lubię podróżować, nurkować w ciekawych miejscach na świecie, jeździć na nartach. Moją pasją jest również najbardziej męskie zajęcie świata, czyli gotowanie.

100% by True